Schließen

Užijte si léto i doma

Nejlepší nápady pro balkón a zahradu

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Oblíbené místo? Zahrada!

Pohodlný lounge nábytek na zahradu a terasu

 
 
  
  
  
  
   
Bohužel vyprodáno
  
  
   
   
Bohužel vyprodáno
 
Bohužel vyprodáno

Úžasně příjemný den

Nápady na prázdninovou náladu na zahradě

Dnes se bude jíst venku

Jídelní stoly, židle atd.

Perfektní ochrana na balkon a terasu

Slunečníky, altány, ochrany proti zvědavým pohledům

Nápady na oblíbené hobby

Vše kolem zahradničení

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, jsou naše produkty s logem GUT GEMACHT vyrobené ze dřeva certifikovaného podle FSC®.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. To znamená, že si můžete být jisti, že biologická rozmanitost lesů je ochráněna. Zároveň to znamená, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že pracují za bezpečných pracovních podmínek. To je trvalá udržitelnost až do posledního detailu.