×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Zlepšuje klima v místnosti – rozptyluje mikrokapičky. Tichá, energeticky úsporná ultrazvuková technologie. Pětistupňová regulace množství páry. Zamlžovací trysku lze otáčet o 360°. Zobrazení času a funkce časovače pro dobu rozptylování. Automaticky se vypíná, když je zásobník na vodu prázdný. Osvětlení zásobníku na vodu 8 LED diodami. S protiskluzovými silikonovými nožkami. Včetně síťového adaptéru a návodu k použití.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.