×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Ultrazvukový inhalátor

Ultrazvukový inhalátor

Uvolňuje dýchací cesty! Díky technice rozprašování přes sítko rozptyluje mikrokapičky inhalačního roztoku. Ultrazvukový inhalátor se používá k ošetření horních a dolních cest dýchacích, například při nachlazení nebo astmatu. Zacházení s ním je velmi snadné. Praktický bezdrátový inhalátor je napájen bateriově, a díky tomu jej lze používat i na cestách. Dá se používat vleže a velmi snadno se čistí. Inhalátor s různými nástavci Ultrazvukový inhalátor se dodává se dvěma maskami na obličej v různých velikostech (pro dospělé a děti), spojovacího kusu a náustku.

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 12/2018  Wellness

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.