×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Úložná krabice na vánoční ozdoby

Úložná krabice na vánoční ozdoby

Každý rok stejný problém: baňky na vánoční stromeček se povalují tady, figurky andělů tamhle a světelný řetěz je pěkně zauzlený... Tak s tím je teď konec! S touto praktickou krabicí můžete všechny vánoční ozdoby přehledně a bezpečně uložit. Praktické rozdělení Krabice má promyšlené přihrádky na chráněné uložení světelných řetězů a vánočních ozdob. Přihrádky však lze v případě potřeby vyjmout a krabici používat bez nich. Krabice je vyrobena z pevného kartonu, má ucha na nošení a lze ji jednoduše uzavřít víkem. Tady panuje pořádek Zvláštní přihrádka na uložení světelných řetězů i s kabelem 12 přihrádek na baňky do průměru cca 8 cm 20 přihrádek na baňky do průměru cca 7 cm


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.