×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Truhlík s žebříčkem

Truhlík s žebříčkem

Z tohoto truhlíku s žebříčkem se rychle stane hustá zelená stěna, která je dekorativní stejně jako praktická – může sloužit na zahradě jako ochrana proti větru i zvědavým pohledům zároveň. Truhlík a žebříček jsou vyrobeny z kvalitního olejovaného masivního dřeva a skvěle se hodí na osázení kbelíkovými, závěsnými i popínavými rostlinami. Pro zdravé rostliny – voda se tu nedrží Dno z pozinkované oceli je vyložené perforovanou fólií a je mírně skloněné, zhruba 2 % – voda ze zálivky a dešťová voda mohou optimálně odtékat a v truhlících se tak nehromadí voda.
1 790 Kč
1 790
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.