Schließen

Tropické motivy pro Váš byt

Bydlení v exotickém stylu

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Spát jako na obláčku

Příjemné ložní prádlo ve skvělých barvách a se skvělými vzory

  
 
          
Bohužel vyprodáno
*Zákazníkům s kartou TchiboCard se sleva odečte v nákupním košíku.

Výhodnější nákupy s kartou TchiboCard!

S TchiboCard můžete okamžitě začít využívat ještě výhodnějších nabídek: v kolekcích najdete jeden nebo více výrobků, které s kartou TchiboCard můžete získat za výhodnější cenu.

Nenechte si ujít tuto a spoustu dalších výhod a přihlaste se bezplatně k TchiboCard hned teď.
Zaregistrovat se nyní
  
   

Jaké ložní prádlo se ke mně hodí?

Přehled nejdůležitějších vlastností

Seersucker

Seersucker

 • Krepový povrch
 • Velmi měkký a vzdušný
 • Snadná údržba a odolnost
 • Skvěle se hodí na léto
Renforcé Bettbezug

Renforcé

 • Jemná, hladká bavlněná tkanina
 • Savý materiál
 • Schopnost vyrovnávat teploty
 • Odolný
Perkal Bettbezug

Perkál

 • Lehká bavlněná tkanina
 • Savý a prodyšný
 • Odolný
 • Skvěle se hodí na léto
Microfaser

Mikrovlákno

 • Lehká, tenká tkanina
 • Savé a prodyšné
 • Určeno alergikům
 • Vyrovnává teploty

Pro noci plné snů

Polštáře, povlaky a prostěradla

Žít uvědoměle

Šetříme vodou, protože používáme biobavlnu.

Biobavlna používaná pro výrobu mnoha našich produktů pochází z ekologického pěstování. To znamená, že při pěstování rostlin se používají výhradně přírodní prostředky. A tím se šetří voda, je to šetrné k půdě, člověku i životnímu prostředí.

Nápady pro dekorace, které si zamilujete

Stylové doplňky do bytu

Dekorativní mandaly

Tradiční, kruhovitá umělecká díla v podobě mandal symbolizují relaxaci, jejich vzory přitom směřují ke středu a používají se často k meditaci.

Na ložním prádle a polštářích z naší kolekce tvoří mandaly nádherné dekory.

Pro teplé letní večery

Působivé nápady na balkon a terasu

Nazdobeno s láskou ♡

Krásné doplňky na balkon a piknik

Jak si kdo ustele…

Kvalitní lůžkoviny pro dobrý spánek

Pro dobrý spánek

Spací pytel je passé. S tímto stylovým postelovým setem máte deku a polštář vždy s sebou i na cestách. Praktické: v kompaktních uchovávacích sáčcích zůstane i na cestách všechno čisté.
 
 
Bohužel vyprodáno

TENCELTM

Geniální vlákno z přírody

Obzvlášť měkké, lehké a hebké: naše lůžkoviny s vatováním TENCELTM jsou zárukou přirozeného a udržitelného komfortu při spánku. Přehled výhod:

Dlouhodobá měkkost a hebkost
Vysoká prodyšnost
Dobré odvádění vlhkosti
Přirozená termoregulace
Ekologická, udržitelná výroba
 

Dobrou noc!

Kvalitní matrace pro každého

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
V našem oblečení certifikovaném podle standardu Global Organic Textile Standard (GOTS) se budete cítit třikrát tak dobře. A to proto, že z kontrolovaného ekologického zemědělství a z ekologických a sociálních požadavků uplatňovaných v rámci celého výrobního řetězce profitují všichni: životní prostředí, lidé v dodavatelském řetězci i Vy.

KVALITA GOTS
Tento týden nabízíme vybrané produkty certifikované podle GOTS. Obsahují minimálně 70 % bavlny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou vyrobeny podle standardů Global Organic Textile Standard (GOTS). Znamená to, že při pěstování bavlny nejsou používány toxické chemikálie a potenciálně škodlivé přísady a že byla zpracována dle ekologických standardů.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, jsou naše produkty s logem GUT GEMACHT vyrobené ze dřeva certifikovaného podle FSC®.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. To znamená, že si můžete být jisti, že biologická rozmanitost lesů je ochráněna. Zároveň to znamená, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že pracují za bezpečných pracovních podmínek. To je trvalá udržitelnost až do posledního detailu.
Hedvábně měkké, odvádějící vlhkost a vyrovnávající teplotu – to vše zažijete s naším prádlem z vlákna TENCEL®. Lyocellová vlákna si Vás získají svými vynikajícími vlastnostmi při nošení, navíc jsou, co se týká výroby, obzvláště ekologická.

Surovinou pro vlákna TENCEL® je celulóza – získaná ze dřeva certifikované podle FSC®. TENCEL® je vyráběn v cirkulárním systému výroby (closed loop system). Můžete si tedy být jisti, že naše noční prádlo z vlákna TENCEL® je stejně tak dobré pro životní prostředí jako Váš pocit při jeho nošení.
Zastáváme názor, že pokud znovu použijeme hodnotné suroviny, děláme dobrou věc, a vytváříme tak produkty, které právem nesou logo GUT GEMACHT. Proto recyklujeme suroviny, a šetříme tak jejich zdroje.

ÚŽASNÉ NOVÉ VYUŽITÍ
Když se rozhodnete pro výrobek z recyklovaného materiálu, přispějete tak velkou měrou ke konceptu udržitelného rozvoje. Může se tak výrazně snížit produkce škodlivých emisí a současně se šetří energií i surovinami. A kvalita zůstává stejná.