×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Připravte se na jaro venku

Balkónový & zahradní nábytek

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Pohodové chvíle na zahradě

Lounge nábytek do zahrady a na terasu

  
  
 
 
  • Venkovní stojací lampa s LED
Energie: A (od A++ do A)
2 290
Náhled
  
 
   
 
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
  
 

Dneska jíme pod širým nebem

Jídelní stoly, židle a spol.

Podle posledních trendů: kov a beton

Puristický design na balkon a terasu

Naše oblíbená restaurace

Sedací soupravy, zahradní stoly a židle

 
  
  
   
   

Let me entertain you!

Vykouzlí na zahradě opravdovou zábavu: lampa může díky dvěma reproduktorům přehrávat hudbu, kterou přijímá bezkabelově přes bluetooth – a atmosféra bude ještě působivější díky bílému světlu nebo střídání barev, které se dá na lampě nastavit.

A ještě jeden praktický detail: lampa slouží díky integrovaným akumulátorům zároveň jako powerbanka pro smartphony a další přístroje.
Prohlédnout si lampu s LED
  
 
 
Bohužel vyprodáno
  
     
 
 
  

Den na zahradě

Lounge nábytek a ochrana proti slunci

Příroda láká

Dřevěný nábytek na terasu a do zahrady

Malý balkon, velké možnosti

Stylový nábytek na balkon

Světlo pro příjemné večery

Dekorativní venkovní osvětlení

 

Teplé světlo v retro designu

Tato lucerna z ušlechtilého, matně černého kovu se nedá přehlédnout: díky třem dekorativním světelným zdrojům LED filament v retro designu, které vydávají nádherně teplé světlo, osvětlí oblíbená zákoutí na balkoně nebo terase opravdu působivě.
Prohlédnout si lucernu s LED filament
  • Venkovní stojací lampa s LED
Energie: A (od A++ do A)
2 290
Náhled
  • Venkovní stolní lampa s LED
Energie: A+ (od A++ do A)
1 490
Náhled
 
    
  
 
 
 
   
 
Bohužel vyprodáno
Dodá zahradě a balkónu dekorativní akcent
od349

V zeleném království

Nápady ze světa pěstování a zahradničení

Zahradní skříně a ochrana nábytku

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Nábytek ze dřeva certifikované podle FSC® vnáší přirozenost do každého domova. Naše logo GUT GEMACHT zde znamená, že materiál použitý pro výrobu nábytku pochází výhradně z odpovědně obhospodařovaných lesů.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. Vy si pak můžete udržitelným způsobem zkrášlit Váš domov.
Zastáváme názor, že pokud znovu použijeme hodnotné suroviny, děláme dobrou věc, a vytváříme tak produkty, které právem nesou logo GUT GEMACHT. Proto recyklujeme suroviny, a šetříme tak jejich zdroje.

ÚŽASNÉ NOVÉ VYUŽITÍ
Když se rozhodnete pro výrobek z recyklovaného materiálu, přispějete tak velkou měrou ke konceptu udržitelného rozvoje. Může se tak výrazně snížit produkce škodlivých emisí a současně se šetří energií i surovinami. A kvalita zůstává stejná.
Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, je tento produkt z regionálního a udržitelného lesního hospodářství GUT GEMACHT.

Přísné standardy v oblasti životního prostředí a krátké přepravní vzdálenosti zajišťují odpovědné a vůči klimatu přátelské lesní hospodářství. Můžete se tedy spolehnout, že biologická rozmanitost lesů je chráněna. Také se dbá na dodržování zákonů a na bezpečené pracovní podmínky lesníků. To představuje udržitelnost až do posledního detailu.