×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Televizní skříňka

Televizní skříňka

Tato televizní skříňka v nadčasovém designu nabízí místo pro dnešní moderní audiosystémy, televizi a různé přehrávače. Nohy a konstrukce jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva a kvalitně zpracované hrany ABS jsou obzvlášť robustní a odolné proti nárazům. Stylový úložný prostor Televizní skříňka má jednu zásuvku, otevřenou přihrádku a přihrádku se sklápěcími dvířky s otvorem pro vedení kabelů domácího audiosystému a televizoru. Vpravo a vlevo je ještě jedna přihrádka s variabilní vkládací policí. Skříňka tak nabízí vítaný úložný prostor, který lze naprosto individuálně přizpůsobit. Dvířka a rovněž zásuvky se pohodlně otvírají stisknutím určeného bodu.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.