Schließen

Tak chutná radost

Vánoční pečení a čas na kávu

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

Radost z pečení pro velké a malé

Vykrajovací formičky a pomůcky na pečení

Recept: tak se linecké cukroví skvěle podaří

Přísady:

250 g mouky
100 g cukru
200 g margarínu
150 g mletých mandlí
1 balení vanilkového cukru
1 vejce
jahodová marmeláda
moučkový cukr

Příprava

1. Smícháme mouku, cukr, mandle, vanilkový cukr, máslo a vejce a uhněteme těsto. Následně zabalíme těsto do potravinářské průhledné fólie a necháme cca 60 minut odpočinout v lednici.
2. Těsto rozválíme na pomoučené pracovní ploše a formičkami Tchibo vykrájíme různé tvary.
3. Vykrájené kousky cukroví položíme na plech, kam jsme předtím položili pečicí papír, a pečeme cca 10–12 minut při 200 stupních Celsia.
4. V hrnci zahřejme marmeládu a po upečení ji mažeme na kousky cukroví, které nemají otvor uprostřed. Kousky s vykrojeným středem pak přiklopíme.
5. Případně můžeme ještě vykrojenou část zaplnit trochou marmelády a posypat cukroví moučkovým cukrem.

Radost v rozprašovači

Se sadou airbrush můžete nádherně vánočně zdobit nejen sušenky, ale i dorty.

Díky pěti rychlostním stupňům se člověk může pomalu osmělit s touto technikou pracovat.

Kdo by si to chtěl předtím trochu natrénovat, může to zkusit na listu papíru.
Podívat se na sadu airbrush
 
Krásně vánočně

Rozzářený vánoční čas!

V oknech září věnce a hvězdy a světelné řetězy zahalují stromy do tajemného světla: Těšíme se na Vánoce! Naše kolekce vám přináší trendy této sezony – třeba mikro LED, které svítí na těchto zázračných svíčkách. Letošní Vánoce tak budou ještě o něco zářivější!

Nápady na vánoční pečení

Pečicí podložky a formy

 

Tak se dneska peče

Větší radost z pečení se silikonem

Seznam výhod:

✓ velmi odolný proti teplu
✓ není nutné ho mazat tukem
✓ je opatřen protipřilnavou vrstvou
✓ snadné vyjmutí
✓ snadné čištění
 

Pozvánka na adventní kávu

Sváteční nádobí a dekorace na stůl

Působivý vánoční čas

Adventní kalendář, dárkové tašky a vánoční dekorace

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Náš textil s biobavlnou také nese logo GUT GEMACHT a pomáhá nám dosáhnout našeho cíle - 100% udržitelného podnikání. Jeden úspěch jsme již zaznamenali, neboť v roce 2016 pocházelo 80 % námi použité bavlny z trvale udržitelných zdrojů.

Ekologicky šetrný způsob pěstování bavlny přispívá k udržení biologické rozmanitosti a zachování úrodné půdy, čímž prospívá farmářům. Naše produkty s biobavlnou poznáte snadno podle údajů o materiálu: označení „OCS 100“ je zárukou toho, že výrobek obsahuje minimálně 95 % biobavlny; označení „OCS Blended“ garantuje obsah biobavlny vyšší než 50 %.
Logo GUT GEMACHT nesou také naše produkty z papíru certifikovaného podle FSC® (Forest Stewardship Council®), protože k jeho výrobě se používá dřevo z odpovědně obhospodařovaných lesů.

S OHLEDEM NA BUDOUCNOST
Přísné standardy FSC® zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. Rozhodnete-li se pro koupi produktu z papíru certifikovaného podle FSC®, podpoříte zachování všech důležitých funkcí našich lesů. Můžete se také spolehnout na to, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že tito pracovníci pracují za bezpečných pracovních podmínek. Objevte skvělé výrobky vyrobené s láskou k přírodě.