×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Svíčky z pravého vosku s LED, 2 ks, krémové

Svíčky z pravého vosku s LED, 2 ks, krémové

Světlo z těchto voskových svíček s LED vykouzlí u Vás doma útulnou atmosféru. Tyto svíčky krémové barvy budou působivou dekorací třeba na parapetu nebo na komodě. Na spodní straně mají vypínač, a díky čidlu citlivému na proud vzduchu se dají dokonce i zhasnout sfouknutím. Plápolající imitace svíčky – bez nebezpečí požáru Plápolající teplé bílé světlo, které LED v těchto svíčkách vydávají, se podobá pravému svitu svíček. A protože LED nevyvíjejí žádné teplo, dají se svíčky používat i v blízkosti textilií, třeba u závěsů. Na baterie Každá z těchto svíček s LED je napájena dvěma bateriemi. S jednou sadou baterií vydrží svítit asi 200 hodin.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.