×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Světelný řetěz s LED

Světelný řetěz s LED

S tímto světelným řetězem si ve Vašem domově vykouzlíte pohádkový zimní svět. Řetěz je tvořen deseti dřevěnými domečky, které jsou osazené teple svítícími LED, a tím se stávají působivou vánoční světelnou dekorací. S jednou sadou baterií svítí zhruba 200 hodin – a časovač se postará o to, aby řetěz svítil právě tehdy, když to chcete. Řetěz se automaticky vypne zhruba po šesti hodinách a za dalších 18 hodin se opět rozzáří.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.