×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Světelný LED řetěz

Světelný LED řetěz

Tento světelný LED řetěz na baterie vydává díky deseti svítícím ptáčkům působivé jemné, teplé bílé světlo. Řetěz je vhodný jako dekorace do vnitřních i venkovních prostor. Světelný řetěz s funkcí časovače Integrovaná funkce časovače po šesti hodinách provozu světelný řetěz automaticky vypne a po cca 18 hodinách jej opět automaticky zapne. Díky tomu zajišťuje světelný řetěz vždy v prakticky stejnou dobu působivé, energeticky úsporné osvětlení.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.