Schließen

Stylový nábytek a doplňky

Světlé barvy pro Váš byt

Naše nejoblíbenější kousky z této kolekce

To je můj oblíbený pokoj!

Nábytek ve skandinávském stylu do obývacího pokoje

Světlé barvy pro radost z bydlení

Nábytek v bílé barvě a pohodlné prémiové pohovky

 
  
  
    
Bohužel vyprodáno
  • Pohovka s pružinovým jádrem
  • Pohovka s pružinovým jádrem
Prvek z naší série nábytku v severském stylu
16 990
  

Prvotřídní relaxace

Tato elegantní lenoška je potažena jemným strukturovaným materiálem a má příjemně zaoblené strany, takže působí nádherně měkce a lákavě. Navíc je nesmírně univerzální – dá se používat jako pohovka, jako lenoška nebo jako místo na spaní pro hosty.
Prohlédnout lenošku

Vítejte doma

Šatní skříně a nápady na řešení úložného prostoru v předsíni

Úžasný styl

Elegantní nábytek do ložnice

Chuť na nové nápady a změnu bytového zařízení?

Nábytek inspirovaný severským stylem do kuchyně a jídelny

SPRAVEDLIVÝ A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K LIDEM I K PŘÍRODĚ: TO JE NAŠE ODPOVĚDNOST

Uvědomujeme si zodpovědnost, kterou máme za naši planetu, a proto již 13 let usilujeme o to, aby se  naše výrobky vyráběly odpovědným způsobem. Jde nám o ochranu životního prostředí, ale i respekt k lidem, se kterými pracujeme. Mnohého jsme již docílili, ale víme, že je před námi ještě dlouhá cesta. Každý den proto pracujeme na tom, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. Podrobnosti k udržitelným výrobkům z této kolekce i tomu, na čem dále pracujeme, najdete zde a na adrese www.tchibo.cz/trvala-udrzitelnost.
Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, jsou naše produkty s logem GUT GEMACHT vyrobené ze dřeva certifikovaného podle FSC®.

Přísné standardy FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují odpovědné hospodaření s lesy – od stromu až po hotový produkt. To znamená, že si můžete být jisti, že biologická rozmanitost lesů je ochráněna. Zároveň to znamená, že nejsou porušována práva pracovníků v lesnictví a že pracují za bezpečných pracovních podmínek. To je trvalá udržitelnost až do posledního detailu.
Ovlivňují klima a vytváří ochranný prostor pro zvířata i lidi. Abychom je zachovali, je tento produkt z regionálního a udržitelného lesního hospodářství GUT GEMACHT.

Přísné standardy v oblasti životního prostředí a krátké přepravní vzdálenosti zajišťují odpovědné a vůči klimatu přátelské lesní hospodářství. Můžete se tedy spolehnout, že biologická rozmanitost lesů je chráněna. Také se dbá na dodržování zákonů a na bezpečené pracovní podmínky lesníků. To představuje udržitelnost až do posledního detailu.