Schließen
Stropní svítidlo s LED

Stropní svítidlo s LED

Výšku svítidla je možné nastavit díky protizávaží: cca od 90 do 170 cm. Matně kartáčovaný hliník ve vzhledu ušlechtilé oceli. Kryt svítící lišty ze satinovaného skla. Svítidlo má dlouhou životnost a minimální spotřebu díky čtyřem integrovaným LED (každá 3 W) – vydávají teplé bílé světlo. Jednoduchá montáž díky bajonetovému uzávěru. Včetně montážního materiálu a 3W úsporným světelným zdrojem: 15.000 spínacích cyklů. Barevná teplota 3.000 K. Startovací doba <1 s. Nestmívací. Délka cca 7 mm. Průměr cca 7 mm. Objímka ?. Tyto zdroje nepatří do komunálního odpadu. Informace o správné likvidaci a sběrných místech ve Vašem okolí najdete na www.tchibo.cz.
1 890 Kč
1 890
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty

Závěsné svítidlo s LED

Design v matné černé s prvky v barvě mosazi
Energie: A+ (od A++ do A)
2 290 Kč 2 190 Kč