×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Stolní mixér

Smoothie mixér

Kompaktní a multifunkční S tímto Smoothie mixérem rozmixujete ovoce a zeleninu do ovocných koktejlů, smoothie nebo mléčných koktejlů během chviličky: rovnoměrně a najemno. Postaráno je i o potřebné chlazení nápojů, protože mixér se dá používat i na přípravu ledové tříště. Tento malý, kompaktní kuchyňský přístroj je vybaven motorem s výkonem 250 W, který umožňuje dosáhnout nejlepších výsledků během chviličky. Protiskluzové nožky zajišťují dobrou stabilitu. Praktické příslušenství Šestidílná sada obsahuje dvě mixovací nádoby různých velikostí, obě jsou vybavené stupnicí, která usnadňuje dávkování přísad. Abyste si lahodné smoothie mohli vychutnat i po cestě, součástí sady jsou i dvě cestovní víčka s uzavíratelným otvorem na pití a bezpečnostním uzávěrem. Praktické navíjení kabelu je skryté ve dnu mixéru. Komfortní je i čištění: mixovací nádoby, cestovní víčka a mixovací nástavec jsou vhodné do myčky. Návod k obsluze je přiložen. S pulzní funkcí Integrovaná pulzní funkce pro krátkodobý extra výkon umožní ještě jemnější výsledek. Odnímání mixovací nádoby Při odnímání mixovací nádoby respektujte následující pokyny: Nejprve z mixéru sejměte mixovací nástavec společně s mixovací nádobou, potom odšroubujte nástavec z mixovací nádoby a vyzvedněte. Namixovaný obsah se dá nyní servírovat.
799 Kč
799 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.