Schließen
Stolní lampa

Stolní lampa

Cílené světlo na čtení Tato lampa je vybavena samostatnou čtecí lampičkou, která třeba při večerním čtení na pohodlné pohovce zajistí cílené osvětlení. Díky LED vydávající teplé bílé světlo je tato stolní lampa zdrojem příjemného nepřímého osvětlení. Noha je opatřena jemnou filcovou spodní stranou, která zabraňuje poškrábání podkladu. Na noze je umístěn také spínač. Šetřete energii s LED Tato stolní lampa je vybavena 7W LED žárovkou energetické třídy A+: 12.500 spínacích cyklů. Barevná teplota 3.000 K. Nulová startovací doba. Nestmívací. Délka cca 86 mm, průměr cca 45 mm. Objímka E27. Tato žárovka nepatří do komunálního odpadu. Informace o správné likvidaci a sběrných místech ve Vašem okolí najdete na www.tchibo.cz
799 Kč
799
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.