×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Stolní lampa

Stolní lampa

Lampu lze nastavit podle potřeby – pro cílené osvětlení. Optimální nastavení díky kulovému kloubu na noze a u podstavce. Kašírované textilní stínítko. Noha lampy z pochromovaného kovu s plstěnou spodní stranou chránící nábytek před poškrábáním. Kabel s kolébkovým spínačem. Pro úsporné žárovky s objímkou E14. Úsporná žárovka: 8.000 spínacích cyklů. Barevná teplota 2.700 K. Startovací doba: žádná. Stmívací. Délka cca 84 mm. Průměr cca 45 mm. Rtuť 0 mg. Tato žárovka nepatří do komunálního odpadu. Informujte se o správné likvidaci a sběrných místech ve Vašem okolí.
399 Kč
399 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.