×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Stolní lampa

Stolní lampa

Textilní stínítko. Keramická noha s plstěnou spodní stranou chránící nábytek před poškrábáním. Kabel s kolébkovým spínačem. Objímka E14. Včetně úsporné žárovky – svítí teplým bílým světlem: 10 000 spínacích cyklů. Barevná teplota 2700 K. Startovací doba <120 sekund. Nestmívací. Délka cca 87 mm. Průměr cca 34 mm. Rtuť 3,5 mg. Tato žárovka nepatří do komunálního odpadu. Tyto žárovky nepatří do komunálního odpadu. Při likvidaci žárovky dbejte na životní prostředí a vyhledejte sběrné místo ve Vašem okolí.
399 Kč
399
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.