×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Stojací tabule

890
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici

Stojací tabule

Obj. číslo 24575
Kreativita má mnoho tváří: tato stojací tabule je z jedné strany magnetická a hodí se tak na uchycení poznámek a obrázků, ale i k popsání speciálními plstěnými fixy. Z druhé strany je na tabuli možné malovat křídou. S držákem na běžně prodejné role papíru. Včetně čtyř magnetů, deseti kříd, papírové role, čtyř kalíšků, houby a dvou velkých a tří malých závěsných košů. Koše z čisté bavlny. Rám z piniového dřeva.

Materiál:

koše: 100 % bavlna

Rozměry:

tabule: cca 45 x 43 cm, výška: cca 117 cm

Praní:

koše: 30 °C (program pro jemné prádlo)
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Naše pečeť kvality „Dřevěná hračka – kontrolovaná kvalita“ zaručuje bezpečnost při hraní a zdravotní nezávadnost. Pro udělení této pečeti jsou stanoveny vysoké nároky na bezpečnost, materiál a zpracování. Kvalita je zjišťována při rozsáhlých zkouškách a je pravidelně obnovována.
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Věkové označení označuje, pro jaký věk je hračka vhodná. Věkové zařazení je zákonem předepsaný údaj na obalech hraček, který uvádí, zda je hračka vhodná pro děti mladší 3 let (36 měsíců) nebo ne. Takto si můžete být jistí, že vaše miminko nebude při hře ohroženo částmi hračky, například malými díly, které dítě může spolknout. Na konstrukci a zpracování hraček pro děti mladší 3 let (36 měsíců) klademe speciální požadavky. Společnost Tchibo doplňuje povinné údaje o dobrovolný údaj o věku „Doporučení pro hraní“. Tento údaj označuje, pro jaký věk je hračka vhodná. • Doporučený věk: • +1 popř. +2 znamená, že hračku doporučujeme pro děti starší než jeden popř. dva roky • +3 popř. +4 znamená, že hračku doporučujeme pro děti starší než tři popř. čtyři roky

Obj. číslo:

24575

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu