×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Step můstek na aerobic 3 v 1

Step můstek na aerobic 3 v 1

Cvičení je důležitou součástí zdravého životního stylu a je důležité pro udržení dobrého zdraví a vnitřní rovnováhy. Každému, kdo chce pracovat na vlastní vyrovnanosti, nabízí tato domácí cvičební pomůcka příležitost k mnohostrannému, individuálnímu procvičování celého těla na každé úrovni. Je to step můstek, pomůcka na kliky a balanční deska v jednom. Maximální zátěž je 120 kg. Mnohostranné a individuální použití Na spodní straně této cvičební pomůcky je balanční deska s protiskluzovou úpravou. Na horní straně jsou úchyty a rovněž univerzální stepper. S pomocí bočních úchytů lze provádět doplňková silová a balanční cvičení, která jsou ilustrována na připojeném plakátu s návodem na cvičení ve formátu A3. Na plakátu je vyobrazen také postup sestavení.
999 Kč
999
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty

Multifunkční posilovač

Pro snadné a efektivní procvičování celého těla
1 490 Kč 999 Kč Quickshop

Otočný talíř na fitness

Trénuje trup a boky a může pomoci ke zlepšení koordinace a rovnováhy
499 Kč 279 Kč Quickshop

Elastické fitness popruhy

K použití pro celé tělo – různé stupně intenzity pro procvičování a posilování svalstva
349 Kč 249 Kč Quickshop