Hobby

Sport a hobby

Jak chcete trávit svůj volný čas?
Práce je hotová a Vy máte konečně čas sami na sebe. Konečně můžete vyrazit za sportem, do přírody nebo prostě jen tak relaxovat s dobrou knihou na gauči. Nezáleží na tom, co nejraději děláte – v Tchibo vždy najdete něco, co Vám volný čas ještě více zpříjemní. Například skvělý outfit na trénink nebo napínavou audioknihu na dlouhé cesty autem. Nechte se inspirovat!

Sportovní oblečení a příslušenství pro aktivní jedince
Každý, kdo se aktivně věnuje sportovním aktivitám, ví, že pravidelný pohyb zvyšuje kvalitu života. A ví také, jak důležité je pro sport dobře padnoucí oblečení. Sportovní oblečení musí být lehké, příjemné k pokožce, prodyšné a odolné, a navíc se musí snadno udržovat. Kromě toho je potřeba, aby Vám ve volné přírodě poskytovalo ochranu před větrem a nepříznivým počasím. Na webových stránkách tchibo.cz si můžete sestavit kompletní sportovní outfit, který bude přesně splňovat všechny tyto požadavky. A takový outfit – to zdaleka nejsou jen sportovní kalhoty a triko. V nabídce Tchibo najdete vše, co potřebujete: od funkčního spodního prádla až po vysoce kvalitní outdoorové bundy. Kromě sportovního oblečení zde najdete také moderní přístroje a praktické příslušenství.

Hurá ven! Vše, co potřebujete na cesty
Pokud rádi pěšky nebo na kole objevujete svět, vyplatí se Vám podívat se na cestovní příslušenství, které nabízí Tchibo. Vyrážíte o víkendu rádi na kolech do přírody nebo byste zase jednou rádi zažili při kempování pocit absolutní volnosti pod nočním nebem plným hvězd? Pak byste si rozhodně měli prohlédnout praktické batohy a tašky, prostorově úsporné soupravy nádobí, piknikové deky a spoustu dalšího vybavení.

Wellness: Nechat mysl jen tak bloumat
Chcete-li relaxovat, nemusíte nutně vyrazit na dovolenou. I doma se dá krásně relaxovat. Co k tomu potřebujete? Stačí vana, voňavá pěna do koupele a měkoučký župan, k tomu trocha hudby nebo audiokniha – a Vaše koupelna se jako mávnutím proutku změní ve skutečnou wellness oázu. Na tchibo.cz navíc najdete spoustu produktů, které Vám pomohou udržovat v koupelně pořádek – od úložných košíků až po pohárky na zubní kartáčky.

Zábava pro Vás – kdekoli a kdykoli
Zábavní elektronika – to už dnes není jen domácí televize. Svou oblíbenou hudbu a filmy si s sebou můžete vzít na cesty autem nebo je můžete sledovat i při vodních sportech. Prohlédněte si nový sortiment Tchibo a nechte se překvapit a inspirovat možnostmi, které Vám naše produkty nabízejí!