×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Soundbar reproduktor

Soundbar reproduktor

Tenký formát, vynikající zvuk Pro realistický zážitek z filmu jako v kině. Soundbar reproduktor se zvukem Virtual Surround, bezdrátovým subwooferem 3.1 CH a středovým reproduktorem nabízí vynikající kvalitu zvuku. Díky technologii NFC™ a Bluetooth® je možné bezdrátové streamování hudby. Hlasitost a přehrávání lze intuitivně a pohodlně ovládat pomocí dotykového panelu. Tenký přístroj v bílé barvě, kterou nabízí exkluzivně Tchibo, bude na zdi vypadat velmi působivě. Excelentní zvuk díky středovému reproduktoru Středový reproduktor nařízený speciálně na hlasovou frekvenci směruje obsah řeči do středu obrazovky: pro optimální pozici a čistotu hlasu a rovněž pro intenzivní zážitek z filmu. Zvuk Dolby Digital a Pro Logic II Surround Dekodér Dolby Digital interně zpracovává všech šest datových audio kanálů – pro perfektní surround zvuk s přirozenou atmosférou a dynamickou realitou. Externí dekodér není potřeba. Dolby ProLogic-II zajištuje 5kanálový surround zvuk z libovolných stereo zdrojů. Funkce One Touch u smartphonů nebo tabletů podporujících NFC™ pro propojení s Bluetooth® Technologie One Touch NFC™ (NFC™ = Near Field Communication) umožňuje spárování se zařízeními podporujícími Bluetooth® prostřednictvím dotyku: chcete-li zapnout soundbar reproduktor, zahájit spárování se zařízeními podporujícími Bluetooth® nebo začít přehrávat hudbu, jednoduše se smartphonem nebo tabletem dotkněte NFC™ zóny soundbar reproduktoru. Technické detaily Audio vstup pro přehrávání hudby z přehrávačů MP3 EasyLink pro ovládání všech zařízení HDMI CEC přes jediné dálkové ovládání Výstupní výkon subwooferu 105 Watt Konektory: HDMI (ARC), USB, AUX vstup, optický digitální vstup
4 990 Kč
4 990
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.