×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Solární zahradní fontána

Solární zahradní fontána

Ideální na malou přestávku při práci na zahradě. Tato solární zahradní fontána se dá díky dlouhému kabelu postavit na jakékoli místo a svým jemným šploucháním vytváří oázu klidu a odpočinku. Se solárním článkem Energie k napájení této fontány je vyráběna solárním článkem – to je energeticky nenáročné a ekologické. Modul se pomocí bodce zapíchne na nějakém slunném místě do země a zhodnotí každý paprsek, který se ho dotkne. Ponorné čerpadlo s plynule nastavitelným výkonem Fontána funguje v přímém provozu bez akumulátoru, čerpané množství vody tedy záleží na aktuální intenzitě slunečního svitu. Množství čerpané vody je možné na čerpadle plynule nastavit. Čtyři přísavné nožky na ponorném čerpadle a tři silikonové nožky na spodní straně fontány zajišťují dobrou stabilitu.
2 490 Kč
2 490
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.