×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Solární světelný řetěz XL

Solární světelný řetěz XL

S tímto solárním světelným řetězem s LED s lampiony skládaného vzhledu dokážete zahradu, balkon nebo terasu osvětlit opravdu působivě. Tento řetěz se dá díky extra dlouhému přívodnímu kabelu umístit například do květináčů, truhlíků, skleníků nebo na růžové keře. Se 14 lampiony s LED vydávajícími teplé bílé světlo ve čtyřech různých barvách tento řetěz zaručeně přitáhne pozornost. Světelný řetěz se samostatným solárním panelem – vhodný do exteriéru Tento světelný řetěz má integrovaný akumulátor, který je napájen samostatným solárním panelem – jedná se o energeticky úsporný a ekologický způsob produkce energie. Řetěz se automaticky aktivuje při stmívání. Solární panel má bodec k zapíchnutí do země a je také vybaven vypínačem.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.