×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Solární ptačí budka

Solární ptačí budka

Takhle žádný opeřený zimní host krmení pro ptáčky nepřehlédne: Tato žlutá solární budka na krmení s odnímatelnou stříškou je odolná vůči povětrnostním vlivům a dá se jednoduše naplnit výživnými dobrůtkami pro ptáky – s LED vydávající teplé bílé světlo navíc vykouzlí působivé světlo. Solární ptačí budka s LED osvětlením LED je úsporně a ekologicky napájena integrovaným solárním článkem. Světlo se aktivuje automaticky při stmívání, dá se ale ovládat také vypínačem umístěným uvnitř.

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 40/2017  Zimní zahrada

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.