×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Solární křesílko

Solární křesílko

Toto křesílko z plastu odolného proti poškození a proti povětrnostním vlivům je místo na sezení a fascinující světelný objekt v jednom. LED měnící barvy v nitru křesílka ho nechává zářit různými barvami. Možné je i trvalé nastavení jedné barvy. Křesílko je vybaveno spínačem. Odolné vůči povětrnostním vlivům – se solárním článkem Toto solární křesílko z plastu odolného proti poškození a povětrnostním vlivům má integrovaný NiMH akumulátor, který je zásobován energií solárním článkem. Svítidlo se automaticky zapíná při stmívání.
2 990 Kč
2 990
vč. DPH

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 32/2015  Slevy nábytku

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.