×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Solární cyklistický počítač

Solární cyklistický počítač

Cyklistické příslušenství a navigace Mnohem více než jen cyklistický tachometr: S tímto solárním cyklistickým počítačem Vám nic neunikne! Pracuje se solární podporou, je napájen též pomocí baterie, takže není na sluneční svit odkázán. Díky podsvícenému displeji budete mít na vyjížďkách vždy přehledně zobrazené informace o maximální, průměrné a aktuální rychlosti stejně jako mnoho dalších funkcí. Cyklistický počítač je opatřen ochranou proti stříkající vodě a data je možné z vysílače na kole bezdrátově přenášet pomocí rádiových vln na přijímač na vidlici. Mnoho funkcí Zobrazení aktuální rychlosti, maximální a průměrné rychlosti a celkové doby jízdy Počet kilometrů ujetých za den, v etapě a celkový počet kilometrů Ukládání nejvyšší a nejnižší okolní teploty Možnost ukládání dat pro dva uživatele a možnost srovnání rychlosti Zobrazení aktuálního času a teploty Automatické vypnutí při nečinnosti Zobrazení spotřeby kalorií za hodinu a celkové spotřeby Technické detaily Životnost baterií přes jeden rok Pracovní frekvence 110–120 kHz Dosah signálu bez ztrát cca 60 cm Teplotní rozmezí od -10 do +50 °C


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.