×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Solární cyklistický počítač

Solární cyklistický počítač

Se solární podporou pro delší životnost baterií. Bezdrátový přenos dat pomocí rádiových vln. Podsvícený displej se třemi ukazateli rychlosti (aktuální/průměrná/maximální), údajem o kilometrech ujetých za den, za etapu a celkovým počtem ujetých kilometrů, ukazatelem hodin, teplotou, ukazatelem spotřeby kalorií atd. Možnost přepínání mezi km/h a mph. Možnost rozdílného nastavení základních hodnot a ukládání dat pro dva uživatele. Délka provozu s jednou sadou baterií cca 1 rok. Pouzdro z ABS, chráněné proti stříkající vodě. Držák z polyamidu. Kryt tlačítek z ABS. Včetně dvou baterií a adaptéru pro připevnění na řídítka. Barva: černo-stříbrná
229 Kč
229
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.