×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Smetáček a lopatka s dlouhou rukojetí

Smetáček a lopatka s dlouhou rukojetí

Dlouhé rukojeti pro pohodlné zametání S oběma těmito nástroji bude úklid malých nečistot hračka, zametání je navíc tak pohodlné – díky dlouhým rukojetím se při zametání nemusíte ani ohýbat. Skvěle zachytí nečistoty Smetáček svými štěpenými štětinami smete prach opravdu důkladně. Drobky ani prach nemají šanci jemným štětinám uniknout. Aby nečistoty také zaručeně skončily na lopatce, je lopatka vybavena ohebným gumovým okrajem, který se přizpůsobí každému povrchu. Nenáročné na místo: rukojeť se dá rozložit Ve skříni zabere smetáček a lopatka opravdu minimum místa. Dřevěné rukojeti smetáčku a lopatky se dají rozložit a upevnit v integrovaném držáku na smetáček a rukojeť. Protože se dá lopatka navíc sklopit a její rukojeť je vybavena závěsným očkem, dá se tato sada i pověsit.
499 Kč
499
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.