×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Slunečník a plážová mušle 2 v 1

Slunečník a plážová mušle 2 v 1

Zda bude na pláži slunečno, nebo větrno, to člověk předem většinou přesně neví. S tímto slunečníkem budete připraveni na každou variantu – během chviličky z něj totiž jde vykouzlit plážový stan ve tvaru mušle, který účinně ochrání před větrem. Slunečník lze opět rychle složit do praktické přepravní tašky. Slunečník a stan ve tvaru mušle s ochranou proti UV záření Když ho používáte jako slunečník, obě boční stěny jsou vyrolované a zajištěné suchým zipem. Když chcete vytvořit plážovou mušli, boční stěny spustíte a pro stabilizaci naplníte pískem. Svrchní materiál je vybaven ochranným UV faktorem 80 a byl testován podle UV standardu 801.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.