×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Skříňka

Skříňka

Stylový a elegantní úložný prostor: tato skříňka je vybavena elegantními keramickými úchyty. Horní i spodní deska má stylové a odolné profilované hrany. Všechny hrany mají plastové opláštění – skříňka je tedy ideálně vhodná do místností s vyšší vlhkostí. Dvířka s tlumením a bezpečnostním sklem Korpus skříňky je vyroben z materiálu silného cca 2 cm. Zakřivený podstavec je opatřen chrániči podlahy. Spodní rámovaná dvířka mají měkké tlumení. Za dvířky se nachází vždy jedna vkládací police. Obě police jsou nastavitelné do 5 výšek. Další úložný prostor nabízejí dvě zásuvky s kovovými výsuvy s kuličkovými ložisky.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Seznámil jsem s důležitými informacemi v sekci ochrany osobních údajů a bezpečnosti.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje