×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Skříň na pračku

Skříň na pračku

Nad pračkou nebo sušičkou je často spousta nevyužitého prostoru. S touto skříní na pračku můžete i tento prostor optimálně využít. Nad pračkami s maximální šířkou 62 cm tak získáte dostatek místa na prádlo, prací prostředky nebo jiné domácí potřeby. Kvalitní a praktická Díky dvěma různě velkým dvířkům a vkládacím policím, jež lze pomocí předvrtané řady otvorů nastavit do individuální výšky, je možné do skříňky ukládat předměty různých rozměrů. Dvířka se dají namontovat z obou stran. Mají měkké tlumení pro bezhlučné zavírání a kování se zaklapovacím mechanismem pro snadnou montáž. Vložka na zadní stěně zakrývá vzhledově nepěknou mezeru mezi pračkou a zdí. Příčku na zadní zdi lze umístit do dvou různých pozic, takže nedojde k blokování běžných přípojek pračky. Nastavitelné nožičky mohou vyrovnat až 1 cm vysoké nerovnosti a umožňují vyrovnání pračky na místě. Elegantní skříň zaručuje díky odolným plastovým hranám obzvlášť dlouhou životnost.
2 490 Kč
2 490
vč. DPH

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 3/2018  Dokonalý úklid

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty