×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Sklenice na pivo z křišťálového skla, 4 ks

Sklenice na pivo z křišťálového skla, 4 ks

Každý druh piva má svůj vlastní, jedinečný charakter – a ten se může plně rozvinout jen v té správné sklenici. Tato souprava sklenic na pivo obsahuje čtyři sklenice, jejichž tradiční tvary jsou v dokonalé harmonii s různými druhy piva. Každá sklenice je vyrobena z kvalitního křišťálového skla. Sklenice tedy nabízejí ty nejlepší předpoklady, jak si vychutnat oblíbené pivo – nebo jak objevit nový oblíbený druh piva. Sklenice na pšeničné pivo Sklenice na pšeničné pivo by se, přísně vzato, měla nazývat "sklenice na bílé pivo". Tato sklenice je vhodná na všechny tyto druhy piva nebo na pšeničná piva typu Ale. Vysoký tvar udrží pivo déle čerstvé a dá vyniknout typickému buketu a chuti většiny pšeničných piv. Sklenice na pivo v tvaru tulipánu Sklenice na pivo v tvaru tulipánu je ideální na piva plzeňského typu nebo na piva Craft Ale. Klasický tvar tulipánu s relativně velkým otvorem je vhodný zejména na výrazně aromatická piva. Sklenice na ležák Sklenice na ležák se dokonale hodí na světlé ležáky, na piva typu Ale nebo na anglická piva typu Stark Ale. Díky trochu širšímu otvoru budete při každém doušku piva vnímat celé aromatické spektrum piva. Sklenice na pivo Witbier Ve sklenici na pivo Witbier jedinečně vyniknou piva typu India Ale a – samozřejmě – i klasické belgické pivo Witbier. Malý průměr otvoru sklenice optimálně přenáší aroma do střední části podnebí.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.