×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen

Skládací stůl na terasu

2 990
vč. DPH
  • Momentálně není k dispozici
  • Variabilní šířka
  • Z kvalitního akátového dřeva FSC® 100%
  • Robustní a odolný vůči povětrnostním vlivům

Skládací stůl na terasu

Obj. číslo 68535
Velká tabule i menší stůl – tento stůl z kvalitního předolejovaného akátového dřeva FSC® 100% je robustní a odolný vůči povětrnostním vlivům a jeho šířka se dá nastavit, jak právě potřebujete. Když stůl zrovna nechcete používat, úsporně se složí, a optimálně se proto hodí i na menší terasu nebo balkon.

Barva:

Přírodní

Materiál:

Předolejované akátové dřevo FSC® 100%

Rozměry:

Rozložený (š x v x h) max. cca 80 x 75 x 90 cm
Složený cca 80 x 75 x 12 cm

Příslušenství:

Včetně montážního materiálu a návodu na sestavení
Akátové dřevo se díky své pevnosti, ohebnosti a vynikající odolnosti proti povětrnostním vlivům dokonale hodí pro výrobu venkovního nábytku. Elegantní barva a individuální struktura dělá z každého výrobku skutečný unikát.
Logo GUT GEMACHT společnosti Tchibo označuje výrobky, které jsou vyrobeny odpovědným způsobem, a to buď zcela, nebo alespoň zčásti. Nákupem tohoto výrobku uděláte dobrou věc. A my jsme díky tomu zase o krok blíže odpovědnému světu. Další informace o udržitelnosti najdete na www.tchibo.de/GUT-GEMACHT.
Lesy jsou nenahraditelné. Ovlivňují klima a tvoří ochranný prostor pro zvířata a lidi. Abychom si je zachovali, jsou naše produkty z FSC®-certifikovaného dřeva GUT GEMACHT.

Přísné směrnice FSC® (Forest Stewardship Council®) zajišťují zodpovědné lesní hospodářství – od stromu až po hotový produkt.
Můžete se plně spolehnout na to, že je chráněna biologická rozmanitost lesů. Staráme se také o dodržování práv a bezpečných pracovních podmínek lesních pracovníků. To znamená trvalou udržitelnost až do posledního detailu.
Odkaz na kvalitu
Odkaz na kvalitu
Pečeť kvality TCM je znakem vynikající kvality výrobku, pečlivého výběru a exklusivní výroby. Pečeť kvality společnosti Tchibo nese pouze výrobek, který tato kritéria splňuje.

Obj. číslo:

68535

Možné dodací adresy:

  • Fakturační adresa
  • Odlišná dodací adresa
  • Adresa v zahraničí
  • Obchod Tchibo

Exkluzivně:

Pouze v e-shopu