×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Skládací pracovní stůl

Skládací pracovní stůl

Pro různé použití S tímto mobilním pracovním stolem nebudete při domácích a řemeslných pracích vázáni na určité místo, třeba v dílně. Když stolek nepotřebujete, dá se složit a nezabírá místo. Funkční detaily Tento multifunkční stolek je vybaven čtyřmi variabilně nastavitelnými upínacími čelistmi a dvěma klikami k upínání opracovávaného materiálu. Na jedné straně je pracovní deska opatřena vyznačenými úhly a rozměry, mezi nožkami je umístěna další odkládací plocha.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.