×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Silikonová forma na pečení chleba

Silikonová forma na pečení chleba

Vážení přísad, hnětení těsta, tvarování pecnu a pečení v jedné jediné míse Čerstvě upečený chleba nejen voní naprosto nenapodobitelně – se silikonovou formou si ho taky jednoduše připravíte sami doma: Všechny kroky od vážení přísad přes hnětení těsta, tvarování a kynutí těsta až po pečení v troubě nebo v mikrovlnce můžete provádět s touto formou. Forma je vhodná také na přípravu pokrmů v páře. Recept je součástí výrobku. Ohebná silikonová forma na chléb Tato ohebná forma na pečení chleba se dá uzavřít, aby pára uvnitř formy mohla cirkulovat a těsto se nevysušovalo. Z ohebné formy se chleba po upečení také vyjímá snáze než z pevné formy. Silikonová forma je odolná vůči teplotám od –30 do +230 °C a dá se bez problémů mýt v myčce.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.