×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Šicí stroj »SINGER® Heavy Duty 5511« s volným ramenem

Šicí stroj »SINGER® Heavy Duty 5511« s volným ramenem

Tento šicí stroj od společnosti SINGER® nabízí jak začátečníkům, tak profesionálům kompletní prostor pro šití. Dodává se již s určitým základním vybavením – šicí potřeby jsou uloženy v integrovaném boxu s příslušenstvím. Součástí balení je také měkký ochranný kryt pro bezpečné uložení šicího stroje. Technické detaily Variabilní nastavení délky stehu a šířky stehu: délka stehu max. 4 mm, šířka stehu max. 6 mm 4 voliče pro pozici jehly, šířku stehu, délku stehu, výběr stehu 11 šicích programů včetně obšívání knoflíkových dírek a 5 dekoračních stehů Volné rameno – k šití kruhových dílů, jako jsou rukávy nebo nohavice Automatický mechanismus pro rychlou výměnu přítlačné patky Páčka pro zapnutí zpětného stehu Šlapka Automatická funkce navíjení niti Zabudovaný box s příslušenstvím LED pro optimální osvětlení šicí plochy


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.