×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Samolepicí tabulky na psaní křídou, 2 ks

Samolepicí tabulky na psaní křídou, 2 ks

Samolepicí magnetické tabulky vhodné na psaní křídou Nástěnka zase jednou jinak! Obě tyto magnetické tabulky se dají používat třeba na sepisování nákupního seznamu nebo také na umisťování receptů a pohledů. Na tabulky lze psát křídou a dají se otírat vlhkým hadříkem. Čtyři kousky křídy a dva magnetické aršíky s různými motivy jako „Nezapomeň“ a „To Do“ jsou součástí výrobku. Samolepicí zadní stěna tabulek drží na všech hladkých površích. Návod k obsluze je přiložen.
229 Kč
229 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.