×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Sada zahradnických pomůcek

Sada zahradnických pomůcek

S touto sadou zahradnických pomůcek bude ve Vaší bylinkové zahrádce vládnout přehlednost. Díky zahradnické šňůře můžete bylinky a zeleninu vysít do úhledných řádků. Pět štítků k označení rostlinek je také součástí sady a s veselými popiskami dokážou obdivovatele Vašeho zahradnického umění zaručeně rozesmát. A mysleli jsme i na sklizeň: s malými nůžkami na bylinky můžete šetrně stříhat první stonky. Odolná jutová šňůra – na zahradě se bez ní neobejdete Odolná šňůra najde na zahrádce všelijaké využití a měla by být vždy po ruce. Dekorativní skleněná nádoba nedovolí, aby se šňůra chaoticky zamotala. Víčko nádoby je totiž vybavené otvorem pro snadné odvíjení šňůry. V nádobce čeká celých 50 metrů šňůry pěkně v bezpečí před nečistotami a hlínou, až se budou moct na záhoncích uplatnit.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.