×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Sada šicích nití

Sada šicích nití

To nejdůležitější u ručních prací jsou šicí nitě, na které se člověk může spolehnout. Proto tato sada obsahuje 32 cívek odolných nití, které jsou vhodné jak pro šití na stroji, tak pro ruční šití. Cívky mají různé barvy. Součástí sady jsou samozřejmě cívky se spodní nití v odpovídající barvě. Různé možnosti použití Vhodné pro všechny druhy textilu a stehů Vhodné pro šití na šicím stroji i pro ruční šití Ke štepování a zašívání Pro obnitkovací stehy a patentní stehy Vhodné na obšívání knoflíkových dírek a přišívání knoflíků Pro jemné, dekorativní stehy Cívky ze zušlechtěné karbonové oceli - vhodné pro šicí stroje s CB chapačem


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.