×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Sada reflexních nálepek, červená

Sada reflexních nálepek, červená

Abyste byli v silničním provozu lépe vidět V pošmourných dnech by se měl každý – ať už školní děti, cyklisté nebo chodci – oblékat tak, aby ho řidiči mohli vidět už z dostatečné vzdálenosti. Tyto reflexní nálepky zajistí, abyste byli lépe vidět za soumraku, ve tmě i za špatné viditelnosti. Svítí, když jsou osvětleny pouličními světly nebo světly automobilů. Nálepky skvěle drží na hladkých površích a na většině textilií, třeba na školním batohu, kufru, deštníku, dětském kočárku nebo holínkách. Oblečení bude vypadat jedinečně Díky nálepkám je oblečení nejen bezpečnější, ale také víc šik! Můžete si jimi jen tak mimochodem také trochu zkrášlit bundu nebo tašku a dorazit do cíle bezpečně.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.