×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Sada překážek na venkovní cvičení

Sada překážek na venkovní cvičení

Každý sport po nás vyžaduje něco jiného. Proto má tato sada překážek na venkovní cvičení zcela univerzální a flexibilní využití: Žebřík s deseti příčkami, které se dají různě použít, pět tyček na překážky a deset kloboučků k postavení jako značky nebo jako držáky tyček na překážky nepřipustí, aby během tréninku vznikla nuda. Různé cvičební dráhy na různá běžecká a přeskakovací cvičení slouží na trénování a optimalizaci běžecké techniky, rychlosti a obratnosti.

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 15/2017  Jóga & fitness

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.