×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Sada nůžek na látku

Sada nůžek na látku

Na každý střih ty správné nůžky – s touto sadou nůžek na látku můžete látky stříhat tak přesně, jak si to jen v návodu přejí. Ergonomické Všechny troje nůžky mají ergonomicky tvarované rukojeti se vsadkami softgrip a jsou vhodné pro různé činnosti. Krejčovské nůžky se skvěle hodí pro přesné stříhání. Entlovací nůžky zabraňují třepení okrajů a ke slovu přijdou i při tvoření ozdobných okrajů na plsti a dalších netkaných materiálech. A vyšívací nůžky jsou určené k odstřihávání nití a na jemné šicí práce.

Naposledy v nabídce: Kalendářní týden 45/2016  Ruční práce

Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.