×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Sada na válení těsta

Sada na válení těsta

S touto sadou snadno vyválíte a ozdobíte těsto, fondán či marcipán. Díky dvěma distančním vložkám je možné vyválení těsta v přesné tloušťce 2 mm nebo 4 mm. Pro tento váleček nejsou žádným problémem ani velké plochy – například při pokrývání dortů marcipánem či fondánem. Včetně strukturované podložky pro květinový dekor S pomocí připojené silikonové podložky lze obratem ruky vykouzlit květinový dekor. Stačí jednoduše podložku položit na vyválené těsto a pak srolovat. Strukturovaná podložka je vhodná i na sušenky a cukroví – vyválené těsto můžete ještě před vykrajováním ozdobit dekorem. Součásti této sady lze mýt v myčce nádobí.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje