Schließen
Sada multifunkčního nádobí

Sada multifunkčního nádobí

Na vaření, zamrazování, uchovávání čerstvosti, rozmrazování potravin apod. a na servírování. Vhodná na sporák, do trouby, do mikrovlnné trouby, do chladničky i mrazničky. Různá možnost přípravy: pět možných kombinací jednotlivých dílů. Sklokeramický hrnec na dušení. Pařák, vysoká a mělká poklice z borokřemičitého skla. Silikonové vakuové víko k uchovávání čerstvosti – hodí se na hrnec i poklice. Hrnec na dušení, skleněné police a pařák jsou odolné vůči teplotám od -40 do +300 °C. Zelené silikonové víko odolné vůči teplotám od -20 do +230 °C. Skleněnou poklici lze používat také jako mísu nebo jako zapékací mísu. Včetně návodu na použití a receptů. Sadu lze mýt v myčce.
949 Kč
949
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Alternativní produkty