×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Sada modelovacích nástrojů

Sada modelovacích nástrojů

Kouzelné zdobení dortů Tato sada je ideální třeba na tvarování a dekorování fondánu, marcipánu nebo sušenkového těsta. Obsahuje pět oboustranných modelovacích nástrojů s deseti různými špičkami na tvoření různých povrchových struktur a tvarů: Nástroj na otisknutí půlkruhů do lemů a okrajů – ideální třeba na tvarování pusinek a oušek Malý hvězdičkový nástroj na hvězdičkové otisky a hloubení květů Velký hvězdičkový nástroj na hvězdičkové otisky a hloubení květů Dekorační nástroj na tvarování a zpracování povrchů Nástroj na tvoření vlnek na lemech a okrajích Nástroj na děrování a vyhlubování Strukturní nástroj na různé tvary a povrchy, třeba žilkování listů Nástroj na tvoření širokých rýh a prohlubní Nástroj s čepelí na nařezávání, krájení a tvarování Malý kuličkový nástroj na tvarování přirozeně vypadajících okvětních lístků, na vydlabávání a vytváření oblin Protiskluzové rukojeti zajistí, aby se nástroje při používání dobře držely. Všechny díly této sady je možné mýt v myčce.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje