×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Sada mixovacích mís

Sada mixovacích mís

S těmito třemi mixovacími mísami různých velikostí a příslušným multifunkčním víkem bude pečení ještě zábavnější. Všechny mísy mají praktickou výlevku pro přesné vylévání a silikonové úchyty. Pro skladování se dají úsporně vložit do sebe. Každá mísa je navíc na vnitřní straně vybavena stupnicí a také protiskluzovým kroužkem ve dnu. Multifunkční víko pro různá využití K mnoha účelům se dá toto kuchyňské náčiní využít díky multifunkčnímu víku s vyjímatelnou vnitřní částí. Kromě snadného skladování se dá využívat také jako dodatečná nožka nebo jako ochrana proti rozstřikování obsahu – třeba při mixování ručním mixérem.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.