×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Sada křídových barev

Sada křídových barev

S touto sadou křídových barev vnesete do svého domova oblíbený vintage efekt. Křídová barva propůjčuje různým podkladům, jako je například dřevo, sklo, pappmaché, plast, kámen, kov a tapeta, sametově matný povrch. Módního „opotřebeného“ vzhledu dosáhnete lehkým zbroušením barvy. Sada obsahuje dva kelímky s barvou, každý po 100 ml, dva archy brusného papíru, jeden štětec a rovněž dekorační sklenici k pomalování. Barva odpuzuje vodu a nepropouští ji.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.