×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Výrobky
Sada krejčovských nůžek

Sada krejčovských nůžek

Každé šití začíná u střižení látky: S touto sadou krejčovských nůžek k tomu budete mít perfektní nástroje. Díky ergonomicky tvarovaným rukojetím s nástavcem softgrip se velmi dobře drží a břity z čepelové oceli precizně stříhají množství materiálů. Pro každé použití vhodné nůžky S krejčovskými nůžkami dlouhými cca 22 centimetrů pro přesné hrany, s deset centimetrů dlouhými vyšívacími nůžkami pro jemné práce a s cca 22,5 centimetrů dlouhými entlovacími nůžkami pro ozdobné okraje splní tato sada krejčovských nůžek veškerá přání.


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.