×
Používáme soubory cookie, abychom mohli naše webové stránky lépe přizpůsobit Vašim potřebám. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na Vašem počítači, tabletu nebo smartphonu. Více informací zde.
Schließen
Sada k dekoraci svíček

Sada k dekoraci svíček

Rozsáhlé příslušenství ke zkrášlování a zdobení svíček. 5 fixů na svíčky s tekutou voskovou barvou v červené, zlaté, zelené, stříbrné a modré barvě (pouze na válcové svíčky). 1 šablona s 6 různými motivy, číslicemi 1–4 a hvězdičkovou bordurou. 1 plastová podložka. 1 roztěrka na rovnoměrné rozetření vosku. 3 voskové destičky v barvě červené, zelené a stříbrné. 1 fix s bezbarvým lepidlem k připevnění motivů na svíčky. Včetně návodu ke zdobení. Bez svíček.
199 Kč
199 Kč
vč. DPH


Přihlaste se k odběru novinek

Chci se zaregistrovat k bezplatnému odběru Newsletteru Tchibo, který mě e-mailem informuje o aktuálních nabídkách Tchibo.Zde si zobrazíte vzorový Newsletter.
Potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.

Stačí jednoduše zadat e-mailovou adresu a již vše funguje
Odesláním registrace k Newsletteru souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání Newsletteru a potvrzuji, že jsem si přečetl(a) Podmínky pro zpracování osobních údajů a souhlasím s nimi.